Spółka Krywałd-Katex Sp. z o.o. w Knurowie powstała z przekształcenia Zakładów Tworzyw Sztucznych „KRYWAŁD-ERG” w roku 2000. Od 15 lat firma zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych wykonanych metodą wtrysku. Swoją ofertę kierujemy do hurtowni AGD, hurtowni z artykułami dla dzieci, hurtowni i zakładów branży ogrodniczej, spożywczej, zakładów drobiarskich oraz ubojni drobiu.

Krywałd-Katex jest jednym z największych w Polsce producentów klatek do transportu drobiu żywego, które oprócz odbiorców na rynku krajowym znalazły swoje zastosowanie na rynkach w Białorusi, Ukrainie i Rosji.

Wśród naszych produktów znajdują się wyroby dla dzieci m.in. krzesełka, stoliki, wanienki, nocniki, nakładki na sedes, a także wyroby gospodarstwa domowego: pojemniki na bieliznę, wiadra, taborety,, miski, itp. Następny segment oferty stanowią artykuły dla drobiarstwa: pojemniki na drób i pisklęta, poidła, tace do transportu i inkubacji jaj, a także wyroby dla przemysłu rolno-spożywczego, takie jak pojemniki ażurowe do transportu pieczywa, ciastek i warzyw, kosze okrągłe ażurowe, a także kosze do balonów szklanych

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą

Swoim klientom oferujemy dobre produkty w dobrej cenie oraz szybką realizację zamówień !